Bažantnice

V roce 2017 prošel bývalý  myslivecký areál částečnou rekonstrukcí a v září téhož roku zde středisko otevřelo novou základnu. Přes týden prostory základny slouží žebětinskému oddílu jako klubovna.

Celý areál je na okraji podkomorských lesů, půl hodiny od centra města Brna. Svou polohou je ideální pro víkendové akce dětských organizací nebo jako zázemí pro různé akce (např. larpvíkendy, školení,...). 

Lokace a dostupnost

Základna je umístěna na kraji lesa v městské části Brno-Žebětín  cca 400m od hlavní silnice.

brněnského hlavního nádraží pojedete šalinou (tramvaj) 1 směr Bystrc Ečerova, vystoupíte na zastávce Mendlovo nám. zde přesednete na Bus 52 směr Bystrc ZOO. Z autobusu vystoupíte na zastávce Křivánkovo nám. odkud se vydáte po modré značce směrem Horákův žleb cca 1km až k základně.

Pokud pojedete vlakem od Havlíčkova Brodu, vystoupíte už v Krpoli (Brno-Královo pole) a odtud trolejbusem 30 směr Bystrc Černého, vystoupíte na zastávce ZOO zde přesednete na Bus 52 směr Mendlovo náměstí a vystoupíte na zastávce Křivánkovo nám. odkud se vydáte po modré značce směrem Horákův žleb cca 1km až k základně.

Pronájem základny, vybavení

Zejména pro víkendy nabízíme základnu k zapůjčení. Kapacita objektu pro výpravy je cca 30 osob. Spí se na vlastních karimatkách na zemi. Akce bez přespání cca 60 osob v budově.

Krbovna je hlavní prostor základny, místnost je vytápěna eletrickýmy přímotopy a krbovou vložkou.

Kuchyně je plně vybavena a dostatečně prostorná i pro větší počet osob.

Ceník

Cena za ubytování pro dětské neziskové organizae (skauti, TOM ...)

osoba - 60 kč/noc (minimální cena za 1 noc pro skupinu 1000 kč)

energie - 4 kč/1kWh

soukromá akce - cena dohodou

Správce si vyhrazuje možnost individuálně upravit  výši ceny za pronájem. Platí se na počátku pobytu/pronájmu. Ceny platné k 1. září 2017.

Kalendář obsazenosti

Jak to u nás vypadá